Uczymy się i rozwijamy


Jakość naszej pracy jest dla nas niezwykle ważna. Wiemy, w jakim stopniu sukcesy, jakie odnosimy w pracy z dziećmi, zależą od naszych umiejętności - dlatego dbamy o to, aby ciągle je podnosić, rozwijać się i uczyć czegoś nowego. Dlatego można nas spotkać na wielu seminariach, warsztatach i konferencjach.

Również kontakty z innymi profesjonalistami terapii z udziałem zwierząt są dla nas niezwykle istotne, dlatego na naszej stronie będziemy na bieżąco zamieszczać informacje o tym, gdzie będziemy w najbliższym czasie. Serdecznie zachęcamy do bezpośrednich spotkań i rozmów!

W dniach 25 - 27 września br. jedziemy do Krakowa, gdzie będziemy uczestniczyć w seminarium Turid Rugaas pt. "Praca psa-terapeuty", a także w cyklu warsztatów i wykładów w ramach zjazdu Pet Dog Trainers of Europe.

Turid Rugaas jest dla nas ogromnym autorytetem w dziedzinie pracy z psami - jej niezwykle etyczne podejście do traktowania zwierząt (szczególnie psów) jest bardzo bliskie naszemu spojrzeniu na kwestię wykorzystywania ich do pracy na rzecz człowieka.

Turid jest również autorką książek, które powinny stać się obowiązkową lekturą każdego posiadacza psa: są to "Sygnały uspokajające" oraz "Mój pies ciągnie na smyczy - co robić?".

Serdecznie zapraszamy na strony:
Turid Rugaas: www.turidrugaas.com ,
PDTE (www.pet-dog-trainers-europe.com)
oraz organizatora zjazdu, Fundacji Psia Wachta (www.psiawachta.pl).